1
Головна Про компанію

 Всі види юридичних послуг

для Вас та Вашого бізнесу! 

Юридична компанія «МОС ВЕРУМ» — це професійна команда юристів-однодумців, які практикують в усіх галузях права. Спеціалісти компанії отримали юридичну освіту в кращих ВУЗах України від Львова до Донецька, що стало фундаментом поєднання кращих правничих традицій різних юридичних шкіл.

Свій професійний досвід наші юристи отримали під час роботи в органах державної влади, приватних юридичних компаніях, комерційних та державних установах і організаціях. Середній вік працівників компанії приблизно 32 роки. Ми молоді, а це означає, що в нас киплять сили та азарт для цікавої і плідної роботи. Кожен з нас вже має грунтовний досвід роботи в юриспруденції, і саме це дає нам можливість якісно та відповідально виконувати свою роботу, а отже, бути максимально корисними для наших клієнтів.

Увесь найкращий багаж досвіду та знань, синтезований з принципами конфіденційності, чесності і добросовісності, спеціалісти юридичної компанії «МОС ВЕРУМ» тепер застосовують в своїй роботі для забезпечення інтересів клієнтів нашої компанії.

Наші клієнти — це фізичні особи, як резиденти так і нерезиденти України, а також представники вітчизняного та іноземного бізнесу в Україні, що здійснюють свою підприємницьку діяльність в різних галузях господарювання, а саме: наданні послуг, виробництві, торгівлі. Серед них промислові підприємства, об'єкти оптової та роздрібної торгівлі, представники засобів масової інформації, ресторанного та туристичного бізнесу; медичні, фінансові, проектні установи; рекламні, будівельні, інвестиційні компанії та багато інших організацй. Ви також можете стати нашими клієнтами, якщо потребуєте оперативної професійної юридичної допомоги.

Походження назви компанії МОС ВЕРУМ має латинські корені і означає дуже важливі в житті кожної людини слова — ЗАКОН і СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Ця назва обрана не випадково. Ми віримо, що саме цими поняттями повинні керуватись юристи в своїй роботі та не лише вони. Це слова надії на краще життя, на правильне рішення, на вірний шлях.

Кожен з нас, хоч раз у житті, стикався з ситуацією, коли від сторонньої нам людини залежало дуже важливе для нас рішення. В таких випадках ми, безумовно, чекаємо, що воно буде чесним, законним і абсолютно справедливим. Тому, незважаючи на дуже непрості часи, в які ми живемо, колектив юридичної компанії «МОС ВЕРУМ» вірить, що лише за умови саме такого підходу до справ нами сьогодні, наші діти зможуть жити в правовій державі завтра.

Ми працюємо на результат — результат працює на Вас!